BELEDİYE HABERLERİ
Giriş Tarihi : 16-07-2021 09:59   Güncelleme : 16-07-2021 09:59

Tekirdağ'dan Kazandere mahallesine sıcak asfalt

Tekirdağ'dan Kazandere mahallesine sıcak asfalt

İl genelinde ulaşım kalitesini artırmak ve trafik konforunu sağlamak amacıyla yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını titizlikle sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Kazandere Mahallesi'nde sıcak asfalt serim çalışmalarını tamamlayarak hizmete sundu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Ekipleri tarafından, 2021 yılı faaliyet programı kapsamında Süleymanpaşa İlçesi Kazandere Mahallesi'nde başlatılan BSK Sıcak Asfalt serim çalışmaları tamamlandı. Tamamlanan çalışmalar sonucunda, 1400  metre uzunluğunda 6 metre genişliğindeki yolda toplamda 1900 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Tekirdağ il genelinde tüm ilçelerde; en iyi ve kaliteli hizmeti en kısa sürede vatandaşlara ulaştırmayı hedeflediklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarımız; hizmetlerimiz arasında önemli bir yer tutuyor. Kent merkezlerinden kırsal mahallelere kadar tüm vatandaşlarımızın ulaşım kalitesini artırmak ve trafik konforunu sağlamak adına titizlikle devam ettirdiğimiz yol çalışmalarımız bundan sonra da durmaksızın devam edecek. Kazandere Mahallesi'nde tamamladığımız yollarımızda vatandaşlarımıza hayırlı olsun" dedi.