BELEDİYE HABERLERİ
Giriş Tarihi : 28-05-2021 10:06   Güncelleme : 28-05-2021 10:06

Nihat Sarı encümen üyeliğine tekrar seçildi

Nihat Sarı encümen üyeliğine tekrar seçildi

 Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı Çevre Hizmetleri Birliği Encümen Üyeliğine tekrar seçildi

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı ve belediye meclis üyesi Veli Özcan  Afyonkarahisar Çevre Hizmetleri Birliği 32. Olağan Meclis Toplantısına katıldı.

 Birliğe üye olan belediyelerin başkan ve meclis üyelerinin katılımıyla Afyonkarahisar Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek faaliyet raporları kısmında Dinar ilçesinde geçen yıl faaliyete geçen Dinar Belediyesi Katı Atık Aktarma İstasyonunun işleyişi ve birliğe üye olan belediyelere dağıtılan çöp konteyneri kapsamında Dinar ilçesine 35 adet çöp konteynerinin teslimi hakkında birlik yetkilileri tarafından bilgilendirme yapıldı. Toplantının ikinci oturumunda gerçekleştirilen encümen üyeliği seçiminde ise Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı tekrar encümen üyeliğine seçildi.

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı toplantı sonrası yaptığı açıklamada “Öncelikle Çevre Hizmetleri Birliği 32. Olağan meclis toplantısında alınan kararların birliğimize, ilçemize ve ilimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Birlik encümen üyeliğine tekrardan bizleri seçen üye belediyelerimize ayrıca teşekkür ediyorum. ” dedi.