BELEDİYE HABERLERİ
Giriş Tarihi : 31-01-2022 16:01   Güncelleme : 31-01-2022 16:01

İşçiler, Başkan Aşgın'ın İkram Ettiği Çayla Moral Depoladı

İşçiler, Başkan Aşgın'ın İkram Ettiği Çayla Moral Depoladı

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın karla mücadele için gece gündüz çalışan işçilere çay ikramında bulundu. -10 dereceyi bulan soğuk havada çalışmalarına ara vermeyen işçiler, Başkan Aşgın’ın elinden içtikleri sıcak çay ile hem ısındı hem de moral depoladı.

Çorum son geçtiğimiz hafta içerisinde son 20 yılın en yoğun kar yağışı ile karşılaştı. Karın şehre düştüğü ilk dakikalardan itibaren teyakkuza geçen Belediye ekipleri, karla mücadele çalışmalarını gece-gündüz demeden aralıksız sürdürdü.

Yoğun olarak kullanılan ana caddelerden çalışmalara başlayan ekipler, öncelik arz eden bölgeleri temizledikten sonra ara sokaklarda da çalışmalarını sürdürüyor. Park halindeki araçlar nedeniyle iş makinesi ve greyderlerin giremediği ara sokaklarda küreklerle kar kürüyen işçiler, cadde cadde, sokak sokak temizliğe devam ediyor. Eksi 10 dereceyi bulunan soğuk hava şartlarına rağmen büyük bir özveriyle çalışan işçiler Başkan Aşgın’ın çay ikramı ile ısındı.

Cadde ve sokak aralarında çalışmalarını sürdüren işçileri ziyaret eden Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, termosla getirdiği çayı işçilere kendi elleriyle ikram etti. Zor şartlar altında çalışan işçilerle sohbet eden Başkan Aşgın onlara moral verdi. Büyük bir fedakârlıkla gece-gündüz durmadan çalışan Çorum Belediyesi ekibine teşekkür eden Başkan Aşgın, karla mücadele görev yapan tüm personelin aşkla çalışarak büyük bir başarıya imza attığını dile getirdi.