BELEDİYE HABERLERİ
Giriş Tarihi : 02-12-2021 17:49   Güncelleme : 03-01-2022 00:45

Demirler İbc Tahta Paletli Tank

Demirler İbc Tahta Paletli Tank

Demirler İbc Tahta Paletli Tank

Demirler tank tercihleri içerisinde, tahta paletli ibc tank yer alıyor. Avrupa ve Amerika birleşik devletleri, vibrasyon standartlarına göre dizayn edilen bir modeldir 

İbc Tahta Paletli Tank Özellikleri

Yaklaşık 1000 litreye kadar kapasitesi mevcuttur. Taşıma özelliği sunan, bir tasarımla dizayn edilmiştir. 

  • Taşıma sürecinde ultraviyole ışınlara karşı stabilize etme özelliği bulunur. Ultraviyole ışınlara karşı hassas ürünler varsa, bu özelliği ile ön plana çıkıyor. Profesyonel tasarımlarla, beraber bulunur. 
  • Burada ürün taşımacılığında, ürün saklanmasında ya da ürünün genel yapı malzemesine göre tercihinizi yapabilirsiniz. 
  • Ahşap, metal, plastik palet gibi birbirinden farklı alternatifleri ile beraber kullanılır. Tahta paletli ibc tank, geniş bir kapasiteye sahiptir! 

Bu yüzden taşımacılık esnasında yerden tasarruf sağlar. Paslanma ya da korozyona uğrama gibi etmenler mümkün değildir.  Yapı malzemesi kaliteli olduğu için ilerleyen süreçlerde paslanma görülmez.  Müşteri memnuniyetine önem verilmektedir! 

İbc Tahta Paletli Tank Kullanışlı Mı?

Demirler ibc, her daim müşteri memnuniyetine önem verdiği gibi marka kalitesini ön planda tutmaktadır. Bu yüzden güven konusunda en ufak bir mağduriyet yaşanılmaz.

  • Kimyasal madde ve tehlikeli madde taşımacılığı için tercih edilen tahta paletli tank, ürünlerin taşımacılığında istenilmeyen bir etki oluşturmaz. 
  • Ürünleri taşıma sonrasında tahta palet ibc defalarca kullanılabilir. 

Asidik ya da bazik reaksiyon gerçekleşmez! Özellikle endüstriyel sektörde kimyasal ürünler, tehlikeli maddelerle bulunabilir. Maddelerin taşıma aşamasında ön plana çıkan model, tahta paletli ibc tanktır.