BELEDİYE HABERLERİ
Giriş Tarihi : 25-05-2021 16:49   Güncelleme : 25-05-2021 16:49

Başkan Sarı spor müdürü ile görüşmede

Başkan Sarı spor müdürü ile görüşmede

Dinar Belediye Başkanımız Nihat Sarı, Afyonkarahisar İl Gençlik ve Spor Müdürü Feyzullah Dereci’yle makamında Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu’nun ilimizi ziyaretlerinde sözü alınan proje ve yatırımlar ile ilgili bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmede Gençlik ve Spor Bakanımızdan sözü alınan gençlik merkezi, yüzme havuzu, halı saha projelenin ilçemizde en uygun konumlara yapılmasıyla ilgili ve stadyumda yapılacak olan yenileme projesi için karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

 

İlçemize kazandırılacak olan Gençlik Merkezi, yüzme havuzu ve diğer projeler ile gençlerimizin sportif alanlarının da artmış olacağını belirten Belediye Başkanımız Nihat Sarı, “İl Gençlik ve Spor Müdürümüz ile İlçemizde gençlerimizin ve vatandaşlarımızın sportif ve sosyal faaliyetlerini yapacağı gençlik merkezi ve diğer projelerinin ilçemize en uygun konuma yapılması için karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. İnşallah çalışmalar ilçemizde en kısa sürede başlayacaktır. Şimdiden ilçemize hayırlı olsun” dedi.