BELEDİYE HABERLERİ
Giriş Tarihi : 19-11-2021 16:22   Güncelleme : 19-11-2021 16:22

Başkan Dinçer çarşı esnafını ziyarette

Başkan Dinçer çarşı esnafını ziyarette

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer her fırsatta vatandaşlarla hasbihal edip yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermeye devam ediyor. Vatandaşların görüş ve önerilerini almak için birçok program düzenleyen Başkan Dinçer, bu hafta çarşı merkezinde faaliyet gösteren esnaflarla biraraya geldi.

Çarşı merkezinde faaliyet gösteren esnaflar Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e yoğun ilgi gösterdi. Başkan Dinçer, Aksaray Belediyesi’nin kent genelinde yürüttüğü çalışmalar hakkında esnaflara bilgi verdi. Esnafların görüş ve önerilerini de dinleyen Başkan Dinçer, Belediye çalışmalarının şehrin tüm paydaşları ile istişare içerisinde gerçekleştirdiklerini ifade etti. Başkan Dinçer açıklamalarının devamında şu ifadeleri kullandı; “Şehrin dört bir yanında çalışmalarımız devam ederken diğer yandan vatandaşlarımızla hasbihal edip onları dinliyoruz zira herkesin farklı güzel düşünceleri var bizim için bu düşünceler çok kıymetli yaptığım ziyaretlerde vatandaşlarımızın görüşlerini not alıyor bunları değerlendiriyoruz” Dedi.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in yaptığı ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade eden esnaflar Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e teşekkür ettiler.