BELEDİYE HABERLERİ
Giriş Tarihi : 08-10-2021 13:35   Güncelleme : 08-10-2021 13:35

Başkan Dinçer Ankara temaslarında

Başkan Dinçer Ankara temaslarında

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ve göreve yeni atanan Sağlık Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Dolunay ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Soysal’ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan 149. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Ankara’ya giden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İçişleri Bakanı Soylu ve bakan yardımcıları ile görüşme sağladı.

Başkan Dinçer, Çorum, Tokat ve Kırıkkale Belediye Başkanlarıyla beraber İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti. Ziyaret ile ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Dinçer; “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Bey ile projelerimiz hakkında istişarelerde bulunduk. Göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı kendisine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Başkan Dinçer, Sağlık Bakan Yardımcısı Dolunay’ı Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, daha sonra Sağlık Bakan Yardımcılığına atanan Doç. Dr. Tolga Dolunay'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Dinçer, Aksaray’da gerçekleşen yatırım, hizmet ve devam eden projeler konusunda Bakan Yardımcısı Dolunay’a bilgi verdi. Başkan Dinçer, Bakan Yardımcısı Dr. Tolga Dolunay'a yeni görevinde başarılar diledi.
Bakan Yardımcısı Dr. Tolga Dolunay ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti.

Başkan Dinçer, Göreve Yeni Atanan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Sosyal’ı Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcılığına atanan Dr. Ertuğrul Soysal’ı da ziyaret etti.
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, ziyarette Aksaray’da devam eden projelerden ve mahalli alanda yapılan istihdam ve sosyal içerikli hizmetlerinden bahsetti. Başkan Dinçer, Bakan Yardımcılığına görevine atanan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Soysal’a yeni görevinde başarılar diledi.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Soysal ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek Başkan Dinçer’e teşekkür etti. Aksaray’da gelişmeleri yakından takip ettiğini söyledi.