BELEDİYE HABERLERİ
Giriş Tarihi : 06-10-2021 14:29   Güncelleme : 06-10-2021 14:29

Aksaray'dan hastalara bakım seti

Aksaray'dan hastalara bakım seti

Aksaray Belediyesi Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesindeki hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletirken Aksaray Belediyesi tarafından hazırlanan hasta bakım setlerini tedavisi süren hastalara dağıtıldı.

Aksaray Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekiplerinin moral ziyaretinden ve hasta bakım seti jestinden son derece mutlu olduklarını dile getiren hasta ve hasta yakınları Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve ekibine teşekkür etti.

Kolonya, Terlik, Peçete, ıslak mendil, çay ve kahveden oluşan hasta bakım setleri Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi süren hastalara dağıtılıyor. Gösterilen ilgiden son derece mutlu olan hasta ve yakınları hastanede tedavi süreci devam eden hastaların hatırlanmasının moral anlamında da pozitif bir etki yaptığının altını çizdiler.

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer konuyla ilgili şu görüşlere yer verdi. “Belediye hizmetleri insan yaşamının her aşamasında insanımıza hizmet etmeli düşüncesiyle hareket ediyoruz. Sosyal Belediyecilik anlayışımız gereği hastanemizde tedavisi süren hastalarımıza ziyaret geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Hastalarımızın günlük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bakım setlerini kendilerine hediye ediyoruz.

Hemşehrilerimizin yüzündeki ufacık bir gülümseme bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor” dedi