BELEDİYE HABERLERİ
Giriş Tarihi : 01-07-2021 11:01   Güncelleme : 01-07-2021 11:01

Afyon yaptığı çalışmalarla takdir topluyor

Afyon yaptığı çalışmalarla takdir topluyor

Afyonkarahisar sosyal donatı alanlarıyla buluşmaya devam ediyor. Yaptığı çalışmalarla tüm kesimlerin takdirini toplayan, Afyonkarahisar kazandırdığı yeşil alan ve çocuk oyun alanlarında ciddi çalışmalara imza atan Park ve Bahçeler Müdürlüğü bu kez de Selçuklu Mahallesi’ne yeni bir park alanı kazandırıyor.

      Bu kapsamda Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Selçuklu Mahallesinde temaslarda bulundu, bölgede yürütülen hummalı çalışmaları yerinde inceledi. Selçuklu Parkı, Orhun Parkı ve Kale Parkı’nı Mahalle Muhtarı Erdal Bulut ile birlikte inceleyen Başkan Zeybek, Park ve Bahçeler Müdürü Barış Dal’dan bilgi aldı.

       İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli alanlarda spor aktivitelerini yapmaları için her türlü imkânı sağladıklarını söyledi.

        Afyonkarahisar, sadece çocukların değil, ailelerin ve gençlerinde farklı aktivitelerde bulunabileceği sosyal donatı alanları kazandırmaya devam ettiklerini aktaran Zeybek Başkan; hobi alanlarının sayısının daha da artacağına dikkat çekti.  Başkan Zeybek açıklamalarında şu görüşleri dile getirdi; “Bölgede tamamlayacağımız çalışmalarla birlikte çocuklarımızın sağlıklı ve güven içerisinde oynayabilecek, eğlenebilecek aynı zamanda gençlerimiz de spor aktivitelerini rahatça yerine getirebilecek. Farklı yaş gruplarındaki vatandaşımız da bu sosyal donatılardan yararlanabilecek. Bizler Afyonkarahisar’da tüm kesimlere hitap edecek çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Bu çalışmalarda emeği geçen Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimize teşekkür ediyorum”